Będzie kolejny nowy smak M&M's. Takiego nikt się nie spodziewał

M&M's wypuszcza nowy smak na Halloween

Wikimedia Commons/Evan-Amos

Jesień czai się tuż za rogiem, a to oznacza wiele nowości na rynku. W tym również smakowych. Po raz kolejny padło na orzeszki ziemne oblane pyszną czekoladą. Ale ich smak zaskoczy wszystkich.

M&M's już wcześniej przeprowadzał głosowanie nad smakami miodowym, chilli i kawowym. Ludzie zdecydowali, że ten ostatni najbardziej trafia w ich gusta. I kiedy myśleliśmy, że na tym koniec niespodzianek, bardzo się zdziwiliśmy. W ofercie tej firmy ma się znaleźć jeszcze jeden, bardzo ciekawy smak. Wszyscy oszaleli na punkcie dyniowego z dodatkiem imbiru, ale M&M's postanowił pójść o krok dalej. Ich smak będzie maślany z wyczuwalną nutą toffi.

Nowe M&M's

Materiały promocyjne

Opakowanie nowej paczki M&M's też zostanie nieco ulepszone. Ten rodzaj orzeszków nazywa się " Boo-tersotch" i promuje on popularne za granicą święto  Halloween . Zostały one oblane białą czekoladą, wymieszaną z maślanym nadzieniem i odrobiną toffi. 

Zła wiadomość jest taka, że nowe orzeszki M&M's są dostępne tylko w wielkie fabryce-muzeum tej firmy. Niestety nie ma ich zbyt wiele na świecie, więc dostęp do nich jest ograniczony. Ale, jeśli ktoś z Twoim znajomych lub bliskich ma takie miejsce na wyciągnięcie ręki, nic nie stoi na przeszkodzi zapytania o drobny upominek :).

AktywnieBardzo.pl/MM

Komentarze