Niesamowity występ grupy zajmującej się street workoutem! Widzowie "Mam Talent!" zachwyceni

Niesamowity występ grupy zajmującej się street workoutem! Widzowie "Mam Talent!" zachwyceni

foto: YouTube.com/TVN Talent Show

Publiczność zgromadzona podczas przesłuchań do nowej polskiej edycji programu "Mam Talent!", podobnie jak jurorzy, była wprost oczarowana występem, który przygotowali członkowie Dynasty Workout. 

Kosmiczny street workout

To aktywność fizyczna, w której wykorzystuje się przede wszystkim miejską zabudowę skonfrontowaną z kalisteniką, czyli ćwiczeniami z wykorzystaniem masy własnego ciała. Popularne są pompki, przysiady, brzuszki i podciąganie się na różnego rodzaju drążkach. Krajami, w których taki "uliczny trening" jest napopularniejszy są Łotwa, Ukraina, Rosja, a także Stany Zjednoczone. W dniach 27-28 sierpnia 2011 w Rydze na Łotwie odbyły się pierwsze mistrzostwa świata w street workoucie.

Jurorzy bardzo dobrze ocenili występ Dynasty Workout. Na swoim fanpage'u grupa pisze:

"

Dynasty Workout to team który powstał z połączenia sił wielu osób aktywnie działających w świecie Polskiego street workoutu i kalisteniki! Naszym celem jest szerzenie idei tego sportu jednoczenie i wspieranie wszelkich działań z tym związanych,a przede wszystkim stworzenie największej w Polsce społeczność pasjonatów i miłośników tego sportu!

"

Jak się Wam podobał ten występ?

Komentarze