Podsumowanie programu z 28 czerwca

Podsumowanie programu z 28 czerwca

Fot.: Wikimedia Commons

W ostatnim czerwcowym programie można było usłyszeć trenera Rafała Pierścieniaka z Kuźni Triathlonu i triathlonistę Michała Łubiana. Beata Sadowska porozmawiała też z aktorką Sylwią Gliwą, która opowiedziała o tym, co daje jej siła fizyczna. W studiu pojawił się też Mateusz Jasiński, który wyjaśnił jak na nowo odzyskać utraconą chęć do biegania.

Zapraszamy do posłuchania fragmentów programu!

Rafał Pierścieniak

"

Kiedyś sam trenowałem triathlon, teraz jestem trenerem i kręci mnie, kiedy moi zawodnicy osiągają zamierzone cele. Można powiedzieć, że zachłyśnięcia na basenie i zdarte nogi na rowerze to takie obowiązkowe elementy pierwszych triathlonowych startów.

"

Rafał Pierścieniak w Aktywnie Bardzo

- - : - - / - - : - -

Michał Łubian

"

Triathlon w Garwolinie można trenować przede wszystkim w Jeziorku Mamucim. Chociaż wydawało się to niemożliwe, żeby w tym miejscu zorganizować profesjonalne zawody triathlonowe, to jednak już 4 lipca wystartuje I Triathlon Garwoliński. Mamy klasyczny dystans sprint, 750 metrów pływania, 20 km rowerem i na koniec bieg.

"

Michał Łubian w Aktywnie Bardzo

- - : - - / - - : - -

Sylwia Gliwa

"

Aktywność fizyczna daje mi przede wszystkim dobry wygląd, to jest pokonywanie własnych słabości. Mam "charakter zrywowy" - trenuję przez 2-3 miesiące, widzę efekty a potem stwierdzam, że potrzebuję co najmniej miesięcznego odpoczynku. Bardzo żałuję, że nie umiem ćwiczyć regularnie!

"

Sylwia Gliwa w Aktywnie Bardzo

- - : - - / - - : - -

Mateusz Jasiński

"

Proces treningu to nieustająca nauka, motywacja musi wynikać "ze środka". Czasami potrzebny jest odpoczynek również dla głowy. Trening to inwestycja w przyszłość, trzeba zmienić sposób myślenia i poszukać innego celu.

"

Mateusz Jasiński w Aktywnie Bardzo

- - : - - / - - : - -

Zapraszamy w wakacje na program Aktywnie Bardzo od 9:00 do 10:00 w Radiu ZET

Komentarze