Wzięła udział w półmaratonie i stała się bohaterką wszystkich mam!

Wzięła udział w półmaratonie i stała się bohaterką wszystkich mam!

foto: YouTube.com/Anthrax888

Anna Young, młoda mama, która uwielbia sport, bardzo chciała wziąć udział w półmaratonie. Jednak problemem było dla niej zapewnienie opieki swojej 5-miesięcznej córce. Dlatego też zdecydowała się na naprawdę nietypowe rozwiązanie - do plecaka na trasę zabrała... laktator!

"

Wczoraj pokonałam półmaraton, pięć miesięcy po porodzie. Musiałam wyjść z domu o 4:30, bo bieg zaczynał się o 6:45. Nakarmiłam mają córkę przed wyjściem, potem pompowałam mleko po pokonaniu pierwszych 8 mil, a na końcu nakarmiłam ją po przekroczeniu mety.

"

napisała Anna na swoim Facebooku.

Kobieta początkowo nie wiedziała, że stała się bohaterką sieci. Dowiedziała się o tym od znajomych, którzy zobaczyli jej zdjęcia na stronie wydarzenia. Mama 5-miesięcznej dziewczynki podkreśla, że na początku chciała się po prostu zatrzymać na poboczu, jednak ostatecznie zdecydowała się nie tracić cennych sekund i zrobiła wszystko w biegu. Podkreśla też, że uwierzyła w siebie dzięki wsparciu grupy Occupy Breastfeeding, która działa na rzecz przywrócenia możliwości karmienia w miejscach publicznych i m.in. zakładach pracy.

Anna Young z córką

foto: Facebook.com/Anna.Sperry

Zdjęcie na Facebooku polubiło ponad 11 tysięcy osób. Zostało też udostępnione ponad 2 tysiące razy.

Komentarze