Superpożeracz tłuszczu – minus 8 kg w 2 tyg.

Superpożeracz tłuszczu – minus 8 kg w 2 tyg.

PIXABAY.COM

Ujawniono starą formułę odchudzania, znaną sprzed 200 lat, która redukuje nawet 8 kg tkanki tłuszczoej w 14 dni, spalając nawet 950 kcal dziennie. 

Chodzi o patent wybitnego chemika, fizyka, miłośnika niekonwencjonalnych rozwiązań – Hansa Christiana Ørsted’a. Stworzył dwutygodniową formułę wyszczuplania, która umożliwia trwałe pozbycie się komórek tłuszczowych. Jego odkrycie rzuciło ogromne wyzwanie współczesnej dietetyce.

 

Intensywne wyszczuplanie przez 24 godziny na dobę

Hans Christian Ørsted wyizolował piperynę, czyli substancję, która jest trwałym superpożeraczem komórek tłuszczowych, gł. z okolic talii, brzucha, bioder, błyskwicznie spalającym kalorie. Znajduje się w zewnętrznej warstwie pieprzu, który był jego wieloletnim przedmiotem badań. Metoda odchudzania, którą stworzył Ørsted działa na poziomie komórkowym i to ją zdecydowanie wyróżnia na tle innych. Wykorzystuje naturalne predyspozycje organizmu. Dlatego motywacja, czy silna wola nie odgrywają żadnej roli. Piperyna, aż czterokrotnie przyspiesza tempo przemiany materii, jedna jej dawka może spalić nawet 950 kcal dziennie. Głęboko ingeruje w geny odpowiedzialne za powstawanie otyłości, blokując ich namnażanie. Dlatego nietrzeba rezygnować z ulubionych produktów i stosować specjalnej diety.

– Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek będę nosić rozmiar S – dzięki Piperine Forte marzenia się spełniły. Schudłam aż 11 kg w 3 tygodnie! Nareszcie z przyjemnością odsłaniam swój płaski brzuszek – już nie wstydzę się wyjść na plażę i czuję, że wiele kobiet zazdrości mi figury – mówi jedna z Polek, stosująca kurację na bazie piperyny, Piperine Forte.

 

Sukces powtórzony

Przez lata wielu naukowców i producentów środków odchudzających próbowało powtórzyć sukces Ørsted’a. Okazało się, że aż 95 proc. sukcesu w odchudzniu zapewnia wyłącznie piperyna. Badaczom nie udało się uzyskać tak dużego stężenia tej substancji, aż do teraz. Dlatego po tak dużym sukcesie, współcześni naukowcy postanowili poinformować o tym cały świat, wprowadzając na rynek produkt o nazwie Piperine Forte.

 

Pierwsza faza kuracji

Naukowcy wyjaśnili działanie Piperine Forte. Najcenniejsza w nim substancja – piperyna pobudza receptory histaminowe H2, które występują w błonie śluzowej żołądka. Dochodzi do wzmożonego wydzialania kwasu żołądkowego. Potem przyspieszenia metabolizmu, zwiększenia termogenezy i szybkiego utleniania tkanki tłuszczowej. Dlatego w mig ciało wysmukla się, a mięśnie zaczynają być lepiej widoczne.

Dlatego, po pierwszych 3-4 dniach można zauważyć mniejszy obwód w talii, ok. 1 cm. Po 7 dniach – chudszy brzuch oraz mniejszy celluit. Natomiast po 2 tyg nawet 8 kg tkanki tłuszczowej mniej.

Pamiętaj! Producent zapewnia, że jeśli Piperine Forte nie da wskazanych efektów to można skorzystać z Gwarancji Satysfakcji produktu. Otrzymasz wtedy szybki zwrot pieniędzy, bez zbędnych formalności.

 

Po skorzystaniu z metody koniecznie podziel się swoją opinią, wstawiając komentarz pod artykułem.

 

Redakcja Radia ZET/Wioleta Bednarczyk

Komentarze